Domů » Aerobic děti » Rozřazení do skupin 2018/2019 + časy tréninků pro AEROBIC a DNS

Přihlášení odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru našich novinek a připojte se k našim 62 odběratelům.

Naši sponzoři

Denco Happel

Denco Happel

Speditrans s.r.o. – Liberec

Speditrans s.r.o. - Liberec

FILINGER a.s.

FILINGER a.s.

NÝDRLE – projektová kancelář, spol. s r.o.

NÝDRLE - projektová kancelář, spol. s r.o.

Sonepar Česká republika

Sonepar Česká republika

Rezervace

  • Žádné události

Rozřazení do skupin 2018/2019 + časy tréninků pro AEROBIC a DNS

VŠECHNY LEKCE ZAČÍNAJÍ OD 10.9.2018

Skupina A – Berušky nezávodní : O.Toráková, N.Koudelková, N.Vekrbauerová, A.Horecká, N.Čanigová, Z.Smržová, L.Wranová, J.Berková, M.Mazurová, E.Havlíčková, K.Pavlišová, V.Říčařová + nováčci,  TRÉNINKY : ČTVRTEK 16.30-17.30 ( Lucka )

Skupina B  – Berušky závodní mini step : N.Koudelková, Z.Smržová, L.Wranová, J.Berková, M.Mazurová, E.Havlíčková, K.Pavlišová, V.Říčařová, E.Fantová, TRÉNINKY : PONDĚLÍ 15.30-17.00 ( Míša, Kačka ) 

Skupina C – Mini step petite : T.Šomková, K.Kadlecová, V.Vitvarová, T.Šmídková, E.Žitková, G.Malá,  TRÉNINKY : PONDĚLÍ 17.00-18.30, STŘEDA 17.30-19.00, SOBOTA 10.30-12.00 ( Nika, Péťa ) 

Skupina D – Stepy 8-10 let : A.Válová, A.Hofmanová, N.Trakalová, Z.Netřebská, D.Chuchlová, Z.Schneiderová, S.Lahutová, E.Jägerová, M.Kamenská, V.Horecká , TRÉNINKY : PONDĚLÍ 17.00-18.30, STŘEDA 17.30-19.00, SOBOTA 10.30-12.00 ( Nika, Péťa ) 

Skupina E – Stepy 11-13 let : N.Nyplová, K.Zitová, E.Zahová, E.Balšánková, J.Lajžnerová, K.Vobejdová, A.Neprašová, A.Stejskalová, J.Němcová, K.Jeremiášová, V.Vítová, TRÉNINKY : PONDĚLÍ 15.30-17.00, ČTVRTEK 15.30-17.00 ( Míša )

Skupina F – Stepy 14-16 let : Z.Opočenská, Z.Michálková, S.Margarová, M.Porubänová, A.Kočová, K.Kaňuchová, K.Hubečková, N.Šomková , Š.Vykoukalová, TRÉNINKY : PONDĚLÍ 17.00-18.30, STŘEDA 17.30-19.00, SOBOTA 10.30-12.00 ( Nika, Péťa )

Skupina G – Stepy 17let a více : K.Daňková, K.Farská, A.Kněbortová, J.Košková, N.Benešová, TRÉNINKY : ÚTERÝ 17.00-18.30, ČTVRTEK 17.00-18.30, PÁTEK 15.30-17.00 ( Kačka ) 

Skupina H – Sportovní aerobik TRIO 8-10 let : E.Toráková, T.Šomková, N.Koudelková, E.Bindová,  TRÉNINKY : PONDĚLÍ 15.30-17.00, ČTVRTEK 16.30 – 18.00 ( Lucka, Míša, Sabča )

Skupina I – Sportovní aerobik jednotlivkyně 11-13 let : A. Šmídková, A.Novotná, K.Netušilová, N.Nyplová, V.Vítová, A.Neprašová, TRÉNINKY : PONDĚLÍ 15.30-17.00, ÚTERÝ 17.00-18.30, ČTVRTEK 17.00-18.30 ( Sabča, Míša, Kačka ) 

DĚTI NA STARTU – pro kluky a holky – všestrannost : TRÉNINKY : STŘEDA 16.30-17.30 ( předškoláci ) , ÚTERÝ 14.00-15.00 ( 3.-5.třída ), ČTVRTEK 14.00-15.00 ( 1.-3.třída ) 

 

PROSÍME VŠECHNY NOVÁČKY – PŘIHLAŠUJTE SVÉ DĚTI PŘES EMAIL – bbsaerobic@email.cz , děkujeme. 


Komentář