Domů » Nezařazené » VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ „VLOČEK BÍBÍSAČEK “ NA ROZSVÍCENÍ STROMEČKU VE VRATISLAVICÍCH – 1.12.2018 :)

Přihlášení odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru našich novinek a připojte se k našim 66 odběratelům.

Naši sponzoři

Denco Happel

Denco Happel

Speditrans s.r.o. – Liberec

Speditrans s.r.o. - Liberec

FILINGER a.s.

FILINGER a.s.

NÝDRLE – projektová kancelář, spol. s r.o.

NÝDRLE - projektová kancelář, spol. s r.o.

Sonepar Česká republika

Sonepar Česká republika

Rezervace

  • Žádné události

VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ „VLOČEK BÍBÍSAČEK “ NA ROZSVÍCENÍ STROMEČKU VE VRATISLAVICÍCH – 1.12.2018 :)

Milí rodiče, 

jak jistě víte, čeká nás vystoupení na rozsvícení stromečku u KC101010. Vaše  ( i naše 🙂 ) děti již přičichly k vánoční atmosféře, a to na společných trénincích, kde holčinky nacvičily krásnou tříminutovou sestavu s málo prvky aerobiku, ale s efektivním spojení malých a velkých aerobiček :), jelikož týmovost je hlavním cílem BBSaček. 

CO S SEBOU ? – Klasické zimní oblečení ( vystoupení bude venku a rozhodně se při něm holčinky nezpotí a ani neumrznou 🙂 ), tzn. kdo má – bílé kalhoty, či punčochy se sukní, či džínovou sukni s punčochy, či bílou sukni s punčochy a kdo nemá ani to, tak prostě cokoliv, co je světlé…, dále klasickou zimní bundu, přes kterou si holčinky dají bílé triko ( nejlépe s dlouhým rukávem ) – klidně i tričko maminky, nebo tatínka  🙂 ( pokud nemáte, mám doma asi 5 ks ), boty mohou mít holčiny klasické zimní sportovní. Ale hlavně – rozpuštěné vlasy a na hlavě VLOČKOVOU ČELENKU ( viz. předchozí komunikace přes skupiny, či zprávy ) a SVĚTLÝ VLAJÍCÍ ŠÁTEK.

SRAZ ? Sraz bude v 16.50hod. na horním parkovišti u KC101010 v oblečení na vystoupení :). Vystupujeme cca v 17.10hod. Po vystoupení děti dostanou malou odměnu u pódia a rozprchnou se zpět do svých rodin, malé holčičky budu předávat rodičům já Míša 🙂 Prosíme rodiče o součinnost při vyzvedávání dětí, jelikož vystoupení této jedné skupiny bude v 28ti dětech. 

Mooooc se těšíme, že načerpáme vánoční atmosféru společně. Trenérky Míša a Kačka 


Komentář